Українці вибороли 4 нагороди на легкоатлетичному турнірі в Естонії

Українські спортсмени вибороли 4 нагороди на міжнародному легкоатлетичному турнірі, який проходив 3 червня в естонському місті Тарту.

Яна Качур з результатом 23,25 с перша перетнула фінішну лінію в змаганнях з бігу на 200 м, а Єлизавета Бризгіна була другою - 23,34 с. Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Зазначимо, що вітер, який дув зі швидкістю +3,4 м/с і перевищував допустиму норму, завадив зафіксувати результати українських спортсменок як офіційні, але перемоги і призових місць це не відмінило.

Анастасія Бризгіна, основною дистанцією якої є 400 м, посіла на цьому турнірі третє місце з результатом 23,84 с.

Артем Шаматрин отримав в Естонії срібну нагороду, він фінішував другим з бігу на 110 м з бар’єрами - 14,72 с.

Нагадаємо, 1 червня українські легкоатлети змагалися в Андухарі. Тетяна Мельник замкнула першу трійку з бігу на 400 метрів (53,95 с), а Олена Колесниченко – з бігу на 400 метрів з бар’єрами (57,90 с).