Хокей:

Хокей: "Вашингтон" втретє обіграв "Вегас" у фінальній серії Кубка Стенлі

Американський хокейний клуб "Вашингтон Кепіталз" здобув третю перемогу над ХК "Вегас Голден Найтс" у фінальній серії Кубка Стенлі.

Четверта зустріч між "Вашингтоном" і "Вегасом" у фінальній серії Кубка Стенлі закінчилася з рахунком 6:2 (3:0, 1:0, 2:2). Про це повідомляє Sport Arena

Кращим на льоду в цьому поєдинку виявився форвард "Кепіталз" Олександр Овечкін, який здійснив 4 результативні передачі. Примітно, що стартові два періоди "Кепіталз" виграли всуху. Лише в останньому періоді "Голден Найтс" забили дві шайби, пропустивши у відповідь ще дві.

Відео кращих моментів:

Таким чином, рахунок у фінальній серії матчів Кубка Стенлі став 3:1 на користь "Вашингтон Кепіталз" і команда знаходиться за крок від перемоги в турнірі.