"Динамо" у принциповому матчі обіграло "Шахтар" в останньому турі чемпіонату Україні

Фото
Київські динамівці перемогли у суботу на стадіоні імені Валерія Лобановського чемпіонів України - футболістів донецького "Шахтаря" (2:1) у заключному 32-у турі Прем'єр-ліги (УПЛ).

Голи: Бен'ямін Вербич (16) - у киян; Марлос (23, з пенальті) - у донеччан. Ще один м'яч на 55-й хвилині у власні ворота відправив захисник "гірників" Давид Хочолава, повідомляє Укрінформ.

"Динамо" обіграло "Шахтар" / Фото: Шамкін Данііл та Сірик Анатолій, Укрінформ

Кам'янська "Сталь" програла в гостях львівським "Карпатам" і, посівши 12-те місце, залишає вищий дивізіон українського футболу. Результат зустрічі - 0:3. М'ячі у львів'ян забили Орест Лебеденко (37-ма хвилина), Сергій Мякушко (61) та Мар'ян Швед (78).

Результати інших поєдинків:

"Олександрія" - "Олімпік" (Донецьк) - 2:0.

Гол: Василий Грицук (55), Тимур Стецьків (80).

"Чорноморець" (Одеса) - "Зірка" (Кропивницький) - 1:0.

Максим Третяков (57).

"Сталь" виступатиме у Першій лізі, а "Зірка" та "Чорноморець" гратимуть перехідні матчі відповідно з чернігівською "Десною" (3-я команда Першої ліги) та ФК "Полтава" (2). Ці зустрічі пройдуть 23 та 27 травня.

Чемпіоном Першої ліги став сьогодні київський "Арсенал", який напряму здобув право виступати у Прем'єр-лізі.

У неділю, 20 травня пройдуть заключні матчі сезону-2017/2018 в УПЛ. Гратимуть команди першої шістки - рівненський "Верес" і ФК "Маріуполь" (початок о 17.00, транслюватиме телеканал "Канал 24"), полтавська "Ворскла" і луганська "Зоря" (17.00, "Футбол 1").