Хокей: Швейцарія гарантувала собі вихід у плей-офф чемпіонату світу

Збірна Швейцарії з хокею обіграла Францію в заключному турі групового етапу чемпіонату світу в Данії і гарантувала собі вихід у плей-офф турніру.

Команді Патрика Фішера потрібно було набрати в матчі проти Франції три очки, щоб не відкладати питання свого виходу в плей-офф на матч між збірними Словаччини та Білорусі. Швейцарські хокеїсти блискуче впоралися зі своїм завданням. Про це повідомляє XSPORT

Збірна Швеції вирішила результат матчу ще по закінченню 40 хвилин гри, коли відправила у ворота Франсуа Арді три шайби. У третьому періоді альпійська збірна розвинула свій успіх, хоча і дозволила Франції закинути шайбу престижу. Поєдинок 7 туру групового етапу чемпіонату світу Швейцарія - Франція закінчився з рахунком 5:1 (2:0, 1:0, 2:1).

У чвертьфіналі чемпіонату світу з хокею Швейцарія зіграє проти збірної Фінляндії, яка посіла перше місце в групі В. Матч Словаччини і Білорусі, який почнеться о 17.15 за київським часом, вже турнірного значення не має.