Українські каратисти здобули повний комплект медалей на чемпіонаті Європи в Сербії

В сербському місті Новий Сад завершилися змагання європейської першості з карате, за підсумками яких на рахунку українців чотири нагороди.

Медаль найвищого гатунку до скарбнички збірної України принесла Анжеліка Терлюга (вагова категорія до 55 кг). На шляху до "золотого" тріумфу спортсменка здобула перемоги над суперницями з Болгарії, Німеччини, Люксембургу та Італії, а у фіналі вирвала перемогу у хорватки Олександри Хасані, повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України.

Срібна медаль в активі Аніти Серьогіної (до 61 кг). Бронзовими призерами стали Станіслав Горуна (до 75 кг) та чоловіча збірна з куміте.

Президент НОК Сергій Бубка привітав українських каратистів, тренерський склад збірної та Українську федерацію карате на чолі з її президентом Сергієм Левчуком з чудовими здобутками, побажавши й надалі демонструвати гарні виступи на шляху до олімпійського Токіо-2020.