Футбол: сьогодні збірна України (U-18) побореться за 5 місце

Футбол: сьогодні збірна України (U-18) побореться за 5 місце "Кубка Словаччини"

Юнацька збірна України з футболу (гравці не старші 2000 року народження) здобула перемогу над збірною Казахстану в останньому матчі групового етапу міжнародного турніру "Кубок Словаччини".

Після двох поразок на старті змагань від Чехії та США підопічні Сергія Попова певною мірою реабілітувалися, обігравши казахстанців з рахунком 4:1. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Рахунок на 29-й хвилині футбольного поєдинку відкрив Сікан. На 46-й хвилині Ісаєнко подвоїв перевагу українців. Інтрига в матчі відродилася на 57-й хвилині, коли суперник зумів відіграти один м'яч. Проте Холод на 60-й та Ісаєнко на 68-й хвилині довели рахунок до розгромного.

Посівши третій рядок у турнірної таблиці у своїй групі, сьогодні, 11 травня, юнацька збірна України (U-18) з футболу зіграє в матчі за п'яте місце з третьою збірною іншого квартету - командою Уельса.