Баскетбол: українець Гладир став кращим гравцем фіналу Ліги чемпіонів ФІБА

Захисник збірної України з баскетболу Сергій Гладир став кращим гравцем фіналу Ліги чемпіонів ФІБА, в якому його французький клуб "Монако" поступився грецькому АЕКу.

Поєдинок "Монако" - АЕК відбувся 6 травня а Афінах і закінчився з рахунком 94:100 (20:29, 24:24, 26:20, 24:27). Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Український баскетболіст Сергій Гладир за 18 хивилин 21 секунду на майданчику набрав 18 очок, здійснив 5 підбирань, 2 перехоплення і став кращим гравцем цього поєдинку.

Монегаски програли 9 очок за підсумками стартової чверті. У наступних довелося докласти багато зусиль, аби скоротити відставання. За хвилину до кінця основного ігрового часу різниця скоротилася до 3 очок. Однак у цей час міцнішими виявилися нерви у господарів, яких шалено підтримували свої вболівальники. Кілька заключних помилок монегасків звели нанівець спроби відігратися.

Зазначимо, що для "Монако" це четверта поразка за сезон у 20-ти матчах Ліги чемпіонів ФІБА.