Баскетбол: українець Гладир зіграє з

Баскетбол: українець Гладир зіграє з "Монако" в фіналі Ліги чемпіонів ФІБА

Баскетбольний клуб "Монако" українського захисника Сергія Гладиря вийшов у фінал Ліги чемпіонів ФІБА.

У півфіналі Ліги чемпіонів ФІБА "Монако" захисника збірної України Сергія Гладира перемогло німецький "Людвігсбург" з рахунком 87:65. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Монегаски починали зустріч у статусі фаворита, однак поступилися в першій чверті. Та вже з другої чверті підопічні Звездана Митровича перехопили ініціативу та впевнено пішли вперед.

Український баскетболіст був у цьому поєдинку одним з найкращих у складі переможців. За 16 хвилин 1 секунду на майданчику Гладир набрав 12 очок і здійснив 3 перехоплення.

У фіналі Ліги чемпіонів ФІБА "Монако" зіграє з переможцем пари АЕК (Греція) – "Мурсія" (Іспанія). Вирішальний поєдинок відбудеться 6 травня.