Ла Ліга: «Барселона» в меншості втримала нічию з «Реалом»

Чергове «Ель Класіко» не виявило переможця.

В 36-у турі іспанської Ла Ліги «Барселона» на своєму полі зіграла внічию 2:2 з мадридським «Реалом». Про це повідомляє Укрінформ.

Матч на «Камп Ноу» господарі проводили вже у ранзі чемпіонів Іспанії. Втім, відсутність турнірної інтриги не вплинула на мотивацію команд. На рідній арені «Барселона» прагнула довести свою перевагу над принциповим суперником і саме каталонці забили першими. На 10-й хвилині відзначився Луїс Суарес. «Реал» швидко відігрався. Роналду забив після пасу Бензема.

Надалі «Реал» мав перевагу за моментами, а наприкінці тайму гра перетворилась на ланцюг фолів та сутичок. В результаті «Барса» залишилась вдесятьох. За удар рукою вилучили Серхі Роберто.

Однак, навіть у меншості «Барселона» вийшла вперед після перерви. На 52-й хвилині м’яч забив Мессі. «Реал», який грав у другому таймі без травмованого Роналду, знову рахунок зрівняв. Гол в активі Бейла. У підсумку, нічия 2:2.