Чемпіонат Європи з боротьби: Ілона Прокопевнюк виборола першу медаль для України

Наша спортсменка виборола «бронзу».

Ілона Прокопевнюк завоювала першу нагороду для України на чемпіонаті Європи з боротьби, який проходить в російському місті Каспійськ. Наша спортсменка взяла «бронзу» в категорії 62 кг. Про це повідомляє XSport.

Днем раніше Прокопевнюк програла чвертьфінал господарці турніру Інні Тражуковій (2:4). Але оскільки росіянка вийшла у фінал, то українка отримала шанс поборотися за третє місце. В суперниці їй дісталася німкеня Луїзе Манзке, яку Ілона перемогла за півтори хвилини. Наша співвітчизниця виконала больовий прийом, змусивши опонентку здатися.

Відзначимо, що рік тому Прокопевнюк стала бронзовим призером юніорського чемпіонату Європи, а також взяла «срібло» на світовій першості U-23.

Також відзначимо, що нагорода Ілони є єдиною для жіночої команди України на ЧЄ-2018. Поповнити скарбничку наших медалей зможуть тепер тільки борці вільного стилю.