Джиро-2018: Том Дюмулен виграв перший етап

Кріс Фрум програв лідеру 37 секунд.

Сьогодні стартувала престижна багатоденна велогонка «Джиро д’Італія». Переможцем першого етапу став діючий чемпіон «Джиро» голландець Том Дюмулен, який виграв гонку на час. Про це повідомляє Укрінформ.

Вперше в історії «Джиро д’Італія» стартувала за межами Європи – в Ізраїлі. На першому етапі кращі велогонщики світу змагалися у 10-кілометровій гонці з роздільним стартом вулицями Єрусалима. Кращий час показав переможець «Джиро-2017» голландець Том Дюмулен з команди Sunweb.

Дюмулен лише на 2 секунди випередив австралійця Роана Денніса з команди BMC. Відзначимо, провальний старт головного фаворита «Джиро» британця Кріса Фрума з команди Sky. Він програв переможцю 37 секунд. Вочевидь, причиною стала травма, яку Фрум отримав зранку на розминці.