Коноплянка забив, але «Шальке» не втримав перемогу

Команда українського півзахисника зіграла внічию 2:2 з «Кельном».

Український півзахисник Євген Коноплянка відзначився голом та результативною передачею за «Шальке» в матчі 31-го туру чемпіонату німецької Бундесліги проти «Кельна». Про це повідомляє Укрінформ.

В матчі проти «Кельна» Євген Коноплянка вийшов в основному складі. Вже на 5-й хвилині український півзахисник віддав гольову передачу на Емболо. А на 23-й хвилині Коноплянка відзначився сам і зробив рахунок 2:0 на користь «Шальке». На 64-й хвилині Коноплянку поміняли на Бенталеба.

Поєдинок завершився з рахунком 2:2, «Шальке» не зміг втримати перевагу у два м’ячі. Команда з Гельзенкірхена залишається на другому місці в Бундеслізі. В активі «Шальке» 56 очок.

Нагадаємо, Євген Коноплянка зіграв в цьому сезоні за «Шальке» 26 матчів, забив 6 м’ячів і віддав 5 гольових передач.