АПЛ: «Манчестер Сіті» обіграв «Тоттенхем» і завтра може стати чемпіоном Англії

Титул здобуде і український півзахисник Олександр Зінченко.

В матчі 33-го туру англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» обіграв на виїзді «Тоттенхем» 3:1 і завтра може стати чемпіоном Англії сезону-2017/18. Для цього «Манчестер Юнайтед» повинен втратити очки у матчі з «Вест Бромвічем». Про це повідомляє Укрінформ.

Перемога на «Вемблі», який є тимчасовою домашньою ареною «Тоттенхема», наближувала «Манчестер Сіті» до дострокового чемпіонства Англії. І команда Хосепа Гвардіоли зробила це. В першому таймі Габріел Жезус і Гюндоган забили за гостей. У «Тоттенхема» відзначився Еріксен. Після перерви Стерлінг встановив остаточний рахунок – 3:1 на користь «Ман Сіті».

За п’ять турів до фінішу «Манчестер Сіті» набрав 87 очок. Перевага над другою командою чемпіонату – «Манчестер Юнайтед» зараз складає 16 очок. Якщо «МЮ» завтра не обіграє «Вест Бромвіч», «Ман Сіті» офіційно стане чемпіоном.

Чемпіоном Англії у складі «Ман Сіті» може стати і український півзахисник Олександр Зінченко. Цей матч він провів на лаві запасних.