Ліга чемпіонів: «Рома» сенсаційно вибиває «Барселону», «Ліверпуль» вдруге обіграв «Ман Сіті»

«Рома» вперше за 34 роки пробилася у півфінал ЛЧ.

Першими півфіналістами Ліги чемпіонів стали італійська «Рома» та англійський «Ліверпуль». Про це повідомляє Укрінформ.

У матчі-відповіді чвертьфіналу ЛЧ «Рома» сенсаційно обіграла на своєму полі «Барселону» 3:0 (перший поєдинок – 1:4) і за сумою двох матчів пройшла далі. У складі римлян відзначились Джеко, де Россі (пенальті) та Манолас. На попередній стадії саме «Рома» перемогла «Шахтар».

В іншій чвертьфінальній парі «Ліверпуль» вдруге обіграв «Манчестер Сіті» 2:1 (перший матч – 3:0). На гол Габріела Жезуса, гості відповіли влучними ударами Салаха і Фірміно. Відзначимо, що в другому таймі «Ман Сіті» грав без головного тренера Хосепа Гвардіоли, якого вилучили на трибуни за суперечки з арбітром. Наш Олександр Зінченко провів увесь матч в запасі.

Сьогодні визначаться ще два півфіналіста ЛЧ. «Баварія» на своєму полі приймає «Севілью» (перший матч – 2:1), а «Реал» вдома зіграє з «Ювентусом» (перший матч – 3:0).