У Паризькому марафоні перемогли кенійці

Перший результат серед чоловіків і жінок на 42-му Паризькому марафоні, який відбувся 8 квітня,  показали кенійські бігуни.

Про це повідомляє RFI.

"25-річний бігун з Кенії Пол Лоньянгата став першим, подолавши дистанцію за 2 години 6 хвилин 25 секунд", - повідомили організатори.

Пол Лоньянгата перемагає у марафоні другий рік поспіль. Він також здобував бронзу у 2010 році - на Чемпіонаті світу серед юніорів на дистанції 10 км і чотири рази перемагав у марафонах.

Друге і третє місця у чоловічому забігу також посіли кенійці.

Цього року особливістю марафону був роздільний забіг для чоловіків та жінок. Жінки стартували на 16 хвилин і 26 секунд раніше за чоловічу команду.

Серед жінок першою фінішувала також кенійська бігунка Бетсі Шайна.

Загалом в марафоні взяли участь 55 тисяч учасників, які пробігли вулицями Парижа 42,195 км, стартувавши від Тріумфальної арки.