Футбол: Роналду забив м’яч бісіклетою

Футбол: Роналду забив м’яч бісіклетою "Ювентусу" з висоти 2,23 м

Форвард мадридського футбольного клубу "Реал" Кріштіану Роналду відзначився видовищним голом бісіклетою в матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА проти туринського "Ювентуса" (3: 0).

Журналісти іспанського AS за допомогою комп'ютерної графіки підрахували, що португальський футболіст Кріштіану Роналду здійснив удар по воротах через себе з висоти 2,23 м. Про це повідомляє isport.ua

Зріст Кріштіану Роналду складає 1,87 м. Таким чином португальський форвард перестрибнув свій зріст на 36 см.

Зазначимо, що особистий рекорд Роналду за цим показником був встановлений в 2013 році, коли він забив головою "Манчестер Юнайтед" в матчі ЛЧ з висоти 2,93 м.

Нагадаємо, чвертьфінальний поєдинок Ліги чемпіонів УЄФА "Ювентус" - "Реал" закінчився з рахунком 0:3. Перемогу "Реалу" принесли голи Кріштіану Роналду на 3-й і 64-й хвилинах та Марселу – на 72-й.