Кубок Європи ФІБА: команда Фесенка зіграє в півфіналі

Баскетболісти збірної України Кирило Фесенко і Максим Корнієнко вдруге зійшлися у протистоянні в матчі 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА.

Італійський баскетбольний клуб "Авеліно" центрового Кирила Фесенка переміг у другому матчі 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА литовський "Ювентус" Максима Корнієнка і зіграє у півфіналі турніру. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Баскетбольний поєдинок "Авеліно" – "Ювентус" відбувся 28 березня і закінчився з рахунком 85:68. Фесенко за 12 хвилин 56 секунд набрав 6 очок, зробив 6 підбирань і 3 результативні передачі. Корнієнко став найкращим гравцем цього матчу. За 30 хвилин 19 секунд він набрав 18 очок, зробив 12 підбирань і 1 результативну передачу.

У першому матчі суперники зіграли внічию з рахунком 77:77. У 1/2 фіналу Кубка Європи ФІБА команда Фесенка зіграє проти датської "Баккен Беарс", яка в чвертьфіналі здолала за сумою двох матчів французький "Портель" (76:62 і 80:86).

Баскетбольні поєдинки 1/2 фіналу Кубка Європи ФІБА відбудуться 11 та 18 квітня.