Федерація футболу учасників АТО уклала новий договір з ФФУ

Федерація футболу учасників АТО уклала новий договір з ФФУ

Фото
Укрінформ
ФФУ обіцяє матеріальну підтримку чемпіонату серед команд Ліги учасників АТО.

Федерація футболу учасників АТО пролонгувала договір з Федерацією футболу України (ФФУ) щодо проведення в 2018 році Відкритого чемпіонату з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок героїв АТО. Про це повідомляє Укрінформ.

Згідно з новим договором, ФФУ забезпечить турнір та оплатить послуги арбітрів, надасть та оплатить оренду футбольних полів, забезпечить кожну команду м’ячами (10 м’ячів на кожну команду) та футбольною формою (22 комплекти на кожну команду).

Такі самі договори про співпрацю між ФФУ АТО і ФФУ підписувалися в 2016 і 2017 році першим віце-президентом Вадимом Костюченком, проте їх умови не виконувалися зі сторони ФФУ. Гарантом виконання всіх умов нового договору на 2018 рік виступив особисто президент ФФУ Андрій Павелко.

Крім цього, ФФУ надіслала листа до Міністерства молоді та спорту з проханням включити Відкритий чемпіонат з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок героїв АТО до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2018 рік. Це забезпечить турніру офіційний статус.

Читайте також: Федерація футболу учасників АТО засудила «Шахтар», який відмовився від участі в благодійній акції

За словами керівництва Федерації футболу учасників АТО, вони й надалі вимагатимуть асоційованого членства в ФФУ та відсторонення від футболу першого віце-президента ФФУ Вадима Костюченка. Президент ФФУ Андрій Павелко пообіцяв розглянути і підтримати їх вимоги на найближчому виконкомі.

Нагадаємо, в 2017 році у Відкритому чемпіонаті з футболу серед команди Ліги учасників АТО брали участь 59 команд. Це більше півтори тисячі учасників бойових дій. Турнір вважається складовою частиною всеукраїнської програми психологічної та фізичної реабілітації учасників АТО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-