АПЛ: Зінченко допоміг «Манчестер Сіті» обіграти «Челсі»

Усе вирішив гол португальця Бернарду Сілви.

В центральному матчі 29-го туру англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» на своєму полі переміг «Челсі» 1:0. Про це повідомляє Укрінформ.

Втілити у гол свою перевагу «Манчестер Сіті» зумів лише на початку другого тайму. На 46-й хвилині відзначився Бернарду Сілва. Цей гол так і залишився єдиним у матчі. 1:0 – перемога «Ман Сіті».

Вперше у такому важливому матчі в основі «Ман Сіті» вийшов український півзахисник Олександр Зінченко. В першому таймі він отримав попередження, хоча в цілому його гра залишила непогане враження. На 87-й хвилині Зінченка змінив Данило.

Після цієї перемоги «Ман Сіті» набрав 78 очок і впевнено лідирує в АПЛ. Перевага над «Ліверпулем», який на другому місці, складає вже 18 очок. Завтра на друге місце може повернутися «Манчестер Юнайтед», якщо обіграє «Крістал Пелас».