Марина Килипко побила рекорд України у приміщенні зі стрибків з жердиною

Харківська спортсменка Марина Килипко побила національний рекорд України у приміщенні зі стрибків з жердиною.

На змаганнях All Star Perche 2018 у Клермон-Ферран (Франція) Килипко з першої спроби подолала 4,62 м, повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Попередній рекорд України належав Ганні Шелех. 11 лютого 2012 року у Донецьку вона подолала висоту 4,60 м.

На змаганнях у Франції Килипко посіла 4 місце. Лідером змагань стала американка Кеті Наготт. Вона, як і Анжеліка Сідорова, подолала 4,86 м, але випередила суперницю за спробами. Третьою була француженка Ніно Гійом-Ромаран - 4,72 м.

У змаганнях чоловіків американець Сем Кендрікс і француз Рено Лавіллені подолали 5,93 м, але за спробами переможцем став Кендрікс. Трійку призерів замкнув поляк Павел Войцеховскі - 5,88 м. Зазначимо, що 5,88 м, крім Войцеховскі, подолали ще чотири атлети.