Боротьба: Четверо українців стали переможцями Міжнародного турніру в Києві

У своїх вагових категоріях перемогли: Жан Беленюк, Андрій Квятковський, Олександр Хоцяновський і Алла Белинська.

У київському Палаці спорту завершився традиційний 22-й за ліком міжнародний турнір з вільної, греко-римської та жіночої боротьби присвячений видатним борцям та тренерам. Серед переможців одразу четверо українців – Жан Беленюк, Андрій Квятковський, Олександр Хоцяновський і Алла Белинська. Про це повідомляє Укрінформ.

В греко-римській боротьбі у господарів очікувано став переможцем Жан Беленюк (вагова категорія до 87 кг). Призерами стали наступні українці: Андрій Мартинюк (60 кг), Ленур Теміров (63 кг), Геворг Арзуманян (63 кг), Дмитро Пишков (72 кг), Артур Політаєв (72 кг), Дмитро Тимченко (97 кг), Євген Савета (97 кг), Владислав Вороний (130 кг).

У вільній боротьбі Україна здобула два «золота» - фінальні сутички виграли Андрій Квятковський (70 кг) і Олександр Хоцяновський (125 кг). Призером став Валентин Блясецький (57 кг).

Українка Алла Белинська (72 кг) стала переможницею турніру у вільній боротьбі серед жінок. В призери потрапили одразу вісім українок: Ірина Гусяк (53 кг), Христина Береза (53 кг), Ольга Шнайдер (55 кг), Аліна Акобія (57 кг), Ангеліна Лисак (62 кг), Юлія Лисовська (65 кг), Алла Черкасова (68 кг), Анастасія Шустова (76 кг).