Хокеїсти

Хокеїсти "ОАР" виграли "золото" зимових Ігор у Пхьончхані

Олімпіада-2018
Чоловіча збірна "ОАР" з хокею стала чемпіоном XXIII "білої" Олімпіади у Пхьончхані (Республіка Корея).

У фінальному матчі за "золото" Ігор-2018 на льодовій арені в Каннині команда "Олімпійські атлети Росії" в овертаймі обіграла збірну Німеччини - 4:3 (1:0, 0:1, 2:2, 1:0), повідомляє Укрінформ.

Незважаючи на більшість прогнозів, головний фаворит олімпійського турніру – збірна ОАР не зуміла легко обіграти у фіналі Німеччину. Основний час матч завершився внічию 3:3. Мало того, ОАР дивом врятувався від поразки закинувши третю шайбу менше ніж за хвилину до завершення третього періоду. У меншості відзначився Гусєв. До цього у команд закидали Войнов і Гусєв – у ОАР, Шюц, Кахун і Мюллер – у німців.

Доля золотих нагород вирішилась у додатковій 10-хвилинці. Отримавши чисельну перевагу наприкінці овер-тайму, хокеїсти ОАР її реалізували. «Золоту» шайбу закинув Капризов.

Таким чином. Збірна ОАР – олімпійський чемпіон Пхьончхану-2018 з хокею. Срібні медалі у сенсаційної команди Німеччини. «Бронза» - у Канади.

Нагадаємо, що "бронзу" завоювала збірна Канади, яка у поєдинку за 3-тє місце взяла гору над чехами (6:4).