Збірна Канади – бронзовий призер чоловічого хокейного турніру

Олімпіада-2018
В матчі за третє місце канадці обіграли чехів.

В Пхьончхані завершується чоловічий хокейний турнір. Сьогодні в матчі за «бронзу» збірна Канади обіграла Чехію 6:4. Про це повідомляє Укрінформ.

В матчі за третє місце зійшлися невдахи півфіналів – Канада та Чехія. Канадці одразу позначили свої «бронзові» амбіції, вигравши перший період 3:1. На шайби Еббетта, Келлі та Роя чехи відповіли голом Ружички.

У другому періоді суперники шайб не закидали. А в заключній 20-хвилинці команди на двох закинули одразу шість шайб. На три голи чехів (Червенка-2, Коварж) канадці відповіли трьома влучними кидками (Еббетт, Келлі, Вольскі) і довели справу до загальної перемоги 6:4.

Зазначимо, що Канада – дев'ятиразовий олімпійський чемпіон з хокею. Збірна «Кленового листя» перемагала на двох останніх Олімпіадах у Ванкувері-2010 та Сочі-2014. Щоправда, тоді за канадців грали зірки НХЛ.

Фінальний матч Олімпіади-2018 зіграють в останній день Ігор 25 лютого. ОАР і Німеччина вийдуть на лід о 6-й ранку за київським часом.