Захисник

Захисник "Шахтаря" Кривцов пропустить кілька тижнів

Захисник донецького футбольного клубу "Шахтар" Сергій Кривцов пропустить кілька тижнів через травму.

Про це повідомляє football.ua із посиланням на телеканал "Футбол 1".

Кривцов дебютував у нинішній Лізі чемпіонів у матчі 1/8 фіналу проти італійської "Роми" (2:1), проте не зумів дограти поєдинок до кінця. Футболіст травмував гомілкостоп на останніх хвилинах першого тайму в боротьбі з Едіном Джеко.

Зазначимо, що нинішній сезон складається для 26-річного гравця невдало в плані травм. У вересні він пошкодив правий надколінок, через що не грав приблизно три місяці.

У цьому сезоні на рахунку Кривцова 11 матчів за "Шахтар" у всіх турнірах і 2 забитих м’ячі.

Теоретично захисник може встигнути відновитися до другого матчу з "Ромою" в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, який відбудеться 13 березня в Римі.