Збірна ОАР – перший фіналіст чоловічого хокейного турніру

Олімпіада-2018
Чеські хокеїсти програли насухо.

В Пхьончхані зіграли перший півфінальний матч чоловічого хокейного турніру. Першим учасником поєдинку за «золото» стала збірна Олімпійських атлетів з Росії, яка обіграла команду Чехії 3:0. Про це повідомляє Укрінформ.

Збірна Олімпійських атлетів з Росії переважала свого суперника в класі, а шайби Гусєва, Гаврикова і Ковальчука (в порожні ворота) дозволили здобути комфортну перемогу 3:0. Відзначимо, що в другому та третьому періоді чехи грали 8 хвилин в більшості, але так і не змогли реалізувати свою чисельну перевагу.

В іншому півфіналі сьогодні зустрінуться Канада та Німеччина. Фінальний матч Олімпіади-2018 зіграють в останній день Ігор 25 лютого.