Українські каратисти здобули три медалі на турнірі серії Karate 1 у Дубаї

Майстри українського карате продовжують вигравати нагороди на міжнародній арені.

На престижному турнірі серії Karate 1 Premier League, що завершився в Дубаї (ОАЕ), наші каратисти здобули три медалі, повідомили Укрінформу у прес-службі НОК.

"Срібна нагорода на рахунку Галини Мельник (вагова категорія до 68 кг). Бронзові медалі до скарбнички збірної України поклали Станіслав Горуна (до 75 кг) та Валерій Чеботар (до 84 кг)", - зазначили у прес-службі.

Нагадаємо, 10-11 лютого у Гвадалахарі (Іспанія) пройшов перший турнір Series A під егідою Всесвітньої федерації карате (WKF). Збірна України здобула на цих змаганнях чотири нагороди - дві золоті та дві бронзові.