Фехтування: Українець Богдан Нікішин виграв етап Кубка світу в Канаді

У фіналі наш шпажист переміг олімпійського чемпіона Ріо-2016.

Богдан Нікішин став переможцем етапу Кубка світу в канадському Ванкувері. Про це повідомляє XSport.

Наш шпажист вступив в боротьбу зі стадії 1/32 фіналу. Спочатку українець переміг іспанця Альваро Ібанеса (15:8), потім росіян Микиту Глазкова (7:3) і Георгія Бруєва (13:12). У чвертьфіналі Нікішин впорався з італійцем Габріеле Чіміно (15:12), а в півфіналі вперше в кар'єрі виграв у олімпійського чемпіона Ріо-2016 в командній шпазі та дворазового чемпіона Європи в індивідуальній шпазі француза Яннік Бореля 15:11.

У поєдинку за «золото» Богдан зустрічався з ще одним французом Даніелем Жерентом, який також був у складі «золотої» четвірки на Олімпіаді. Українець переміг з рахунком 15:13 і взяв етап Кубка світу у Ванкувері.

Нагадаємо, що в цьому сезоні Нікішин виборював «срібло» на змаганнях в Берні і Хайденхаймі.