"Сталь" обіграла "Александрію" у чемпіонаті України з футболу

Кам'янська "Сталь" перемогла у суботу, 17 лютого, на столичній "Оболонь-Арені" футболістів  "Олександрії" (2:0) у 20-у турі чемпіонату серед клубів Прем'єр-ліги.

М'ячі забили Дмитро Копитов (71 хвилина) та Юрій Климчук (76), повідомляє Укрінформ.

У суботу також пройде гра "Ворскла" (Полтава) - "Верес" (Рівне), яку о 17.00 розпочне транслювати телеканал (17.00, "Футбол 2").

Завершиться тур у неділю, 18 лютого. Львівські "Карпати" на "Україні" приймають луганську "Зорю" (14.00, УНІАН), кропивницька "Зірка" вдома зіграє з "Маріуполем" (14.00, "Футбол 1"), а київське "Динамо" на НСК "Олімпійський" - з донецьким "Олімпіком" (17.00, "2+2").

Нагадаємо, у стартовому матчі 20-го туру донецкий "Шахтар" у п'ятницю розгромив  одеський "Чорноморець" - 5:0. М'ячі на харківській арені "Металіст" забили Факундо Феррейра (20, 41 хвилини), Марлос (37, 52) та Віктор Коваленко (90). На рахунку Марлоса, крім двох голів, ще й три результативні передачі.

Турнірне становище команд: "Шахтар" - 45 очок (після 20-ти ігор), "Динамо" - 39 (18), "Ворскла" - 31 (19), "Зоря" - 27 (19), "Верес" - 26 (19), "Олімпік" - 25 (18), "Маріуполь" - 23 (18),  "Олександрія" - 19 (20), "Зірка" - 18 (19), "Чорноморець" - 17 (20), "Карпати" - 15 (18), "Сталь" - 15 (20).