Лижник Андрій Орлик: Під час гонки я

Лижник Андрій Орлик: Під час гонки я "підсів", але знайшов сили додати

Олімпіада-2018
Після завершення лижної гонки на 15 км вільним стилем серед чоловіків на зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані українець Андрій Орлик, який фінішував 86-м, поділився думками щодо виступу.

19-летний спортсмен зазначив, що йому важко було тримати високий темп, повідомляє прес-служба НОК України.

"Перші 5 км траси я відчував себе дуже добре, але потім "підсів", стало важко тримати такий високий темп. Однак на останньому етапі траси знайшов у собі сили й додав", - розповів спортсмен із Сумщини, який напередодні старту перехворів.

А ось що сказав Андрій з приводу блискучої перемоги у цій гонці швейцарця Даріо Колоньї, який став першим лижником, котрий здобув три "золота" Олімпіад на одній дистанції: "Під час тріумфу Даріо на Олімпіаді-2014 я радів за нього, дивлячись змагання по телевізору, а сьогодні на власні очі побачив його сльози щастя й сам мало не заплакав. Щиро радий, що він здійснює мрії. Вірю, що й мені колись вдасться плакати від щастя після своєї перемоги".