Маріт Бьорген завоювала рекордну 11-у олімпійську медаль

Норвезька лижниця має шанси обійти за кількістю медалей легендарних земляків Делі і Бьорндалена.

Перший же вид олімпійської програми в Пхьончхані подарував новий рекорд. Норвезька лижниця Маріт Бьорген фінішувала другою в скіатлоні. Це її 11-я олімпійська медаль - рекордний показник для жінок на зимових Іграх. Про це повідомляє Tribuna.com.

Бьорген, якій в березні виповниться 38, випередила у медальному заліку інших лижниць: Раїсу Сметаніну і Стефанію Бельмондо. У них по 10 нагород.

Більше Бьорген на зимових Олімпіадах завойовували медалей тільки її співвітчизники - лижник Бйорн Делі (12) і біатлоніст Уле-Ейнар Бьорндален (13). Ні той, ні інший вже не збільшать кількість нагород, а ось Бьорген ще може виступити в п'яти гонках Пхьончхана-2018: спринт, командний спринт, гонка з роздільним стартом, естафета і марафон.

Нагадаємо, що для Маріт Бьорген це п'ята Олімпіада в кар'єрі - і на кожній вона завойовувала медаль.