Визначився другий півфіналіст чемпіонату Європи з футзалу

У Любляні (Словенія) відбувся черговий чвертьфінальний матч XI чемпіонату Європи з футзалу.

Господарі Євро-2018 словенці з рахунком 0:2 поступилися команді Росії, яка пробилася до 1/2 фіналу континентальної першості, повідомляє Укрінформ.

Успіх росіянам принесли бразильські легіонери Едер Ліма (27 хвилина) та Робіньйо (40).

Нагадаємо, першими до півфіналу вийшли футзалісти Казахстану, які переграли команду Сербії (3:1).

Суперниками росіян і казахстанців у півфіналі чемпіонату Європи будуть переможці останніх чвертьфінальних матчів Португалія - Азербайджан та Іспанія - Україна відповідно, які пройдуть 6 лютого.

Півфінали Євро-2018 призначені на 8 лютого. Матч за третє місце і фінал відбудуться 10 лютого.