Футзал: Казахстан обіграв Сербію і вийшов до 1/2 фіналу Євро-2018

У Любляні (Словенія) визначився перший учасник півфіналу XI чемпіонату Європи з футзалу.

Серік Жаманкулов вивів Казахстан вперед на 7-й хвилині. Подвоїв перевагу на початку другого тайму Тайнан (23). Слободан Райчевич на 36-й хвилині скоротив відставання, проте уникнути невдачі балканцям не вдалося - на останніх секундах поєдинку автором третього голу став Дуглас Жуніор (40).

Команди зустрічалися на минулій континентальній першості у Белграді, де у матчі за "бронзу" господарі Євро-2016 серби поступилася казахстанцям із результатом 2:5.

Суперник футзалістів Казахстану в 1/2 фіналу визначиться 6 лютого у поєдинку Іспанія - Україна.

Переможець другого чвертьфіналу понеділка Словенія - Росія розіграє путівку до фіналу з кращою командою пари Португалія - Азербайджан.

Півфінали Євро-2018 призначені на 8 лютого. Матч за третє місце і фінал відбудуться 10 лютого.