Біатлон: Журавок не вистачило півсекунди до

Біатлон: Журавок не вистачило півсекунди до "бронзи" на старті чемпіонату Європи

Українка Юлія Журавок зупинилася за крок від п'єдесталу в перший день чемпіонату Європи з біатлону, який приймає Ріднау (Італія).

Журавок з ідеальною стрільбою на чотирьох вогневих рубежах показала четвертий результат в індивідуальній гонці на 15 км, поступившись у суперечці за "бронзу" росіянці Вікторії Сливко лише 0,5 секунди, повідомляє Укрінформ.

Переможницею стала француженка Анаїс Шевальє, яка з однією хвилиною штрафу випередила володарку "срібла" італійку Алексію Рунггальдьє на 47,7 секунди.

Ірина Варвинець фінішувала п'ятою - єдиний промах на останній стрільбі позбавив біатлоністку з Чернігова срібної медалі.

Надія Бєлкіна (2 промахи) посіла 19-те місце, Ольга Абрамова (5) - 29-те, Яна Бондар (6) - 46-те, Марія Панфілова (6) - 64-те з 90 учасниць.

Програму чемпіонату Європи 26 січня продовжать чоловічий та жіночий спринт. 27 січня відбудуться гонки переслідування, 28 січня - змішана естафета і одиночна змішана естафета.

На фото: Юлія Журавок.