"Шахтар" програв "Динамо" (Загреб) на турецькому зборі

Футболісти донецького "Шахтаря" провели другий контрольний матч на навчально-тренувальному зборі у Туреччині.

Після нічийного спарингу чотири дні тому із болгарським "Лудогорцем" (2:2) "гірники" поступилися чемпіону Хорватії загребському "Динамо" - 0:1, повідомляє Укрінформ.

Боснійський форвард динамівців Армін Ходжич забив вирішальний м'яч на 68-й хвилині після пасу хорватського хавбека Невена Джурасека.

Новачок донеччан Додо провів на полі лише 13 хвилин і, отримавши пошкодження, поступився місцем Івану Петряку.

Наставник "помаранчево-чорних" Паулу Фонсека задіяв у матчі практично усіх гравців, які готуються у Белеку до другої частини сезону.

"Шахтар" та загребське "Динамо" зустрічалися у кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА 2008-2009 років. В обох поєдинках "гірники" перемогли (3:1 на виїзді, 2:0 вдома).