Футбол: київське

Футбол: київське "Динамо" 2018 рік розпочало з поразки

Футболісти київського "Динамо" зазнали у п'ятницю поразки у своєму першому спарингу на тренувальному зборі в Іспанії.

На полі Футбольного центру міста Марбелья підопічні Олександра Хацкевича поступилися клубу "Санкт-Галлен", який посідає четвертий рядок у чеміонаті Швейцарії, - 0:2, повідомляє Укрінформ.

М'ячі у ворота киян забили Седрік Іттен (34-та хвилина) та Янніс Тафер (87). "Динамо" провело тайми двома різними складами.

Розклад наступних поєдинків динамівців на першому іспанському зборі (усі ігри, крім останньої, із софійським ЦСКА, заплановані на 17.30 за київським часом; матч із болгарами розпочнеться о 14.00):

20 січня. "Динамо" - "Гаугесунн" (Норвегія)