Спринт в Обергофі виграв французький біатлоніст Фуркад, Підручний - 10-й

Тріумфом лідера загального заліку француза Мартена Фуркада завершилася в п'ятницю 10-кілометрова спринтерська гонка з двома вогневими рубежами на четвертому етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Обергофі.

Фуркад пройшов дистанцію без промахів, випередивши на 8,1 секунди норвежця Еміля Хегле Свендсена і на 10,2 секунди його співвітчизника Йоганнеса Тінгнеса Бьо, який двічі промахнувся, повідомляє Укрінформ.

Кращим з українських біатлоністів став Дмитро Підручний, який показав 10-й результат (відставання від лідера 56,3 секунди - 1 штрафне коло). Артем Прима посів 16-те місце (1.20,6 - 1), Володимир Семаков - 43-тє (2.02,0 - 2), Артем Тищенко - 53-тє (2.17,4 - 1), Руслан Ткаленко - 81-ше (3.16,2 - 3). Загалом на старт вийшло 103 учасники.

У суботу етап Кубка світу в Обергофі продовжать жіноча і чоловіча гонки переслідування. На неділю заплановано дві естафети - 4х7,5 км у чоловіків і 4х6 км у жінок.

На фото: французький біатлоніст Мартен Фуркад.