Тур де Скі: Устюгов та Ван Дер Грааф виграли спринт в Ленцерхайде

Жіночий фінал завершився сенсаційно.

В швейцарському Ленцерхайде стартував престижний багатоденний турнір найсильніших лижників світу – Тур де Скі. Переможцями першої гонки (спринт вільним стилем) стали росіянин Сергій Устюгов та швейцарка Лорін Ван Дер Грааф. Про це повідомляє Укрінформ.

Фінальну гонку чоловічого спринту впевнено виграв головний фаворит і діючий чемпіон Туру-2017 – росіянин Сергій Устюгов. На фінішній прямій він не залишив шансів своєму конкуренту італійцю Федеріко Пеллегріно. Відзначимо, що інші претенденти на перемогу – норвежець Мартін Йонсруд Сундбю та француз Моріс Маніфіка вилетіли ще у кваліфікації.

Жіночий фінал завершився сенсаційно. На радість місцевій публіці перемогла 30-річна швейцарка Лорін Ван Дер Грааф. Вона скористалась проблемою з лижною палкою у американки Джессікі Діггінс та невдачею зіркової норвежки Майкен Касперсен Фалли. Інша фаворитка з Норвегії Хейді Венг не пробилася у фінал.

Завтра на Тур де Скі в Ленцерхайде дві гонки з роздільним стартом. Чоловіча – на 15 км і жіноча на 10 км.