Хацкевич: Шапаренко, Миколенко і Русин - це серйозно і надовго

Хацкевич: Шапаренко, Миколенко і Русин - це серйозно і надовго

Укрінформ
Головний тренер «Динамо» підтвердив, що робить ставку на омолодження складу. 

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич розповів про молодих гравців і зимове посилення. Про це повідомляє Dynamo.kiev.ua.

«Станом на поточний момент від нас ніхто не йде і до нас ніхто приходить. Те, що пишуть в пресі, - це все розмови. Так, у нас є кандидати на посилення, селекційна служба нашого клубу в цьому напрямку активно працює. Більш того, з деякими футболістами вже досягнуто певних домовленостей.

Коли на початку сезону у нас пішла низка невдач, мені ставили в докір те, що я в недостатній мірі залучаю до складу молодих футболістів. Але всьому свій час. Хлопці давно тренуються з нами. І по тренуваннях ми бачимо, коли той чи інший молодий футболіст вже перестає підігрувати, а бере гру на себе. Це відбувається не відразу.

Читайте також: Домагой Віда дасть відповідь "Динамо" до 25 грудня

Припустимо, випустив би я того ж Шапаренко у вересні, коли він був взагалі сирий. І тоді б всі сказали: «Так що це за футболіст такий?!». Вірно? Те ж саме стосується і Миколенко. По ньому видно, що у нього величезний потенціал. Особливо в плані розуміння наших вимог і того, як він хоче їх виконувати.

Русин? Так, всі в захопленні від того, що він вийшов і відразу забив, але це більше емоції. Він поки ще замало тренувань провів разом з основною обоймою.

Читайте також: Хацкевич: Іванич входить в сферу наших інтересів

Упевнений, що їх поява в основному складі «Динамо» не є фрагментарною. Це серйозно і надовго», - сказав Хацкевич.

Нагадаємо, раніше Хацкевич підтвердив інтерес «Динамо» до півзахисника БАТЕ чорногорця Мірко Іванича.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-