Біатлон: Джима виступить в Різдвяній гонці у парі з Факом

Краща українська біатлоністка Юлія Джима представить Україну у Різдвяній гонці 28 грудня в Гельзенкірхені (Німеччина).

Пару Джимі в цих змаганнях складе Яків Фак – хорватський біатлоніст, що виступає за Словенію. Про це повідомляє прес-служба Федерації біатлону України.

У зв'язку з тим, що нинішній сезон Олімпійський, багато лідерів побоялися їхати на шоу-змагання в період важливого підготовчого збору.

Юлія Джима / Яків Фак

У минулому році на Різдвяній гонці Україну представляли Олена Підгрушна і Сергій Семенов, які фінішували сьомими.

Нагадаємо, що на третьому етапі Кубка світу з біатлону в Ансі (Франція) у масовому старті на 12,5 км Юлія Джима фінішувала сьомою (1 промах, відставання від лідера 30 секунд). Четвертий етап Кубка світу з біатлону пройде 4-7 січня 2018 року в Обергофі (Німеччина).