Біатлон: француженка Жюстін Бреза виграла мас-старт в Ансі; Юлія Джима - сьома

Представниця Франції Жюстін Бреза стала переможницею гонки з масовим стартом на 12,5 км у заключний день третього етапу Кубка світу з біатлону в Ансі (Франція).

Бреза з одним промахом випередила Ірину Кривко з Білорусі (0 штрафних кіл) на 11 секунд та німкею Лауру Дальмаєр (2) - на 19 секунд, повідомляє Укрінформ.

Краща з українок Юлія Джима фінішувала на 7-му місці (1 промах, відставання від лідера 30 секунд). Валя Семеренко - 15-та (1), Віта Семеренко - 17-та (3 промахи) серед 30 учасниць.

Завершить французький етап Кубка світу чоловіча гонка з масовим стартом, яка пройде без участі українців.

Четвертий етап Кубка світу з біатлону пройде 4-7 січня 2018 року в Обергофі (Німеччина).

На фото: Жюстін Бреза.