АПЛ: В дербі Манчестера переміг «Ман Сіті»

Команда Хосепа Гвардіоли обіграла головного конкурента у боротьбі за титул 2:1.

В центральному матчі 16-го туру англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» обіграв на чужому полі «Манчестер Юнайтед» 2:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Центральний матч 16-го туру і фактично головний поєдинок першого кола АПЛ між «Манчестер Юнайтед» та «Манчестер Сіті» завершився перемогою команди Хосепа Гвардіоли 2:1. В першому таймі команди обмінялись голами. На 43-й хвилині відзначився лідер «Сіті» Давид Сільва, а вже у доданий час нападник «МЮ» Решфорд рахунок зрівняв.

На початку другого тайму Отаменді вивів «Ман Сіті» вперед. Цей гол у підсумку і став переможним. «Ман Сіті» здобув 15 перемогу в сезоні і зберіг лідерство в АПЛ. Відрив від команди Жозе Моурінью збільшився до 11 очок.

З інших матчів 16-го туру АПЛ відзначимо сенсаційну поразку «Челсі» від «Вест Хема» 0:1. А також нічию у мерсісайдському дербі між «Ліверпулем» та «Евертоном» 1:1.