АПЛ: «Манчестер Сіті» дотиснув «Вест Хем»

Команда Хосепа Гвардіоли здобула 14-у перемогу в чемпіонаті.

В заключному матчі 15-го туру англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» обіграв «Вест Хем» 2:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Перед матчем Ліги чемпіонів проти «Шахтаря» «Манчестер Сіті зіграв вдома проти невдахи сезону – «Вест Хема». Несподіванкою стало те, що гості виграли перший тайм 1:0. У «молотобійців» відзначився Огбонна.

Після перерви команда Хосепа Гвардіоли відігралася завдяки голу Отаменді. А переможний гол в активі Давида Сільви. 2:1 – чергова перемога «Ман Сіті».

«Манчестер Сіті» впевнено лідирує в АПЛ, випереджаючи «Манчестер Юнайтед» на 8 очок.

Нагадаємо, 6 грудня «Ман Сіті» зіграє у Харкові в останньому турі групового турніру Ліги чемпіонів проти «Шахтаря». Відомо, що команда Гвардіоли прилетить до Харкова вже завтра, у понеділок, 4 грудня.