Футбол:

Футбол: "Ворскла" обіграла "Олімпік" і закінчила рік на 3 місці у Прем'єр-лізі

Футболісти полтавської "Ворскли" перемогли 9 грудня донецький "Олімпік" (4:1) у заключному нинішнього року 19 турі чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

М'ячі на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського у Києві забили: Олександр Кобахідзе (10-та хвилина), Олександр Чижов (22), Владислав Кулач (27, з пенальти) та В'ячеслав Шарпар (88) - у ворсклян; Володимир Прийомов (20) - у донеччан.

"Маріуполь" здолав на власному полі кам'янську "Сталь" (4:2). М'ячі у господарів забили Руслан Фомін (34, 67), Андрій Тотовицький (78) і Сергій Болбат (82), у гостей - Едгар Малакян (26, 87).

Не менш рясною на голи видалася гра в Одесі між "Чорноморцем" та кропивницькою "Зіркою". Нічия - 3:3.

Голи:  Олексей Хобленко (43, 90, з пенальті), Фуссені Бамба (57) - Олексій Чичиков (51), Максим Прядун (83, 87).

На 90+3 хвилині автор дублю у складі "моряків" Хобленко вилучений з поля.

Рівненський "Верес" на "Арені Львів" також розійшовся результативним миром з "Карпатами" - 2:2.

У "Вереса" відзначилися Василь Кобін (14-та хвилина) та Михайло Сергійчук (28), у львів'ян - Мар'ян Швед (72) і Леонід Акулінін (87).

Завершать футбольний сезон-2017 у неділю ФК "Олександрія" і київське "Динамо" (початок о 14.00, транслює телеканал "Футбол 1), луганська "Зоря" і донецький "Шахтар" (19.30, "2+2").

Турнірне становище: "Шахтар" - 42 очки (після 18-ти матчів), "Динамо" - 38 (17), "Ворскла" - 31 (19), "Верес" - 26 (19), "Олімпік" - 25 (18), "Зоря" - 24 (18), "Маріуполь" - 23 (18), "Олександрія" - 18 (18), "Зірка" - 18 (19), "Чорноморець" - 17 (19), "Карпати" - 15 (18), "Сталь" - 12 (19).