Біатлон: норвежець Бьо з трьома промахами виграв гонку переслідування Кубка світу

Норвезький біатлоніст Йоганнес Тінгнес Бьо переміг у суботу в гонці переслідування на 12,5 км Кубка світу в австрійському Гогфільцені.

Результат переможця - 36 хвилин 41,1 секунди і 3 промахи на вогневих рубежах, повідомляє Укрінформ.

Норвежець випередив срібного призера словенця Якова Фака на 58,8 секунди, 1 промах. Третім був француз Мартен Фуркад - 1 хвилина 10 секунд відставання від лідера, 5 промахів.

З українців найкращим був Дмитро Підручний, який показав 18-й час (2.13,2 відставання, 4 промахи). 35-те місце у Руслана Ткаленка (3.20,6, 3), 53-тє - у   Сергія Семенова (5.34,5, 3).

Сьогодні на австрійському етапі Кубка світу також відбудеться жіноча гонка переслідування на 10 км. На неділю заплановані дві естафети - 4х7,5 км у чоловіків та 4х6 км у жінок.