Хацкевич: Жахливо зіграли в захисті

Головний тренер «Динамо» розчарований грою своєї команди в обороні.

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував поразку в матчі Ліги Європи від албанського «Шкендербеу» (2:3). Про це повідомляє «Футбол 24».

«Зараз можна говорити все, що завгодно. Головна проблема - гра команди в обороні, особливо в першому таймі.

Не могли виходити, давали багато простору. За це нас покарали і в першому таймі, і в другому. Гра в захисті сьогодні була жахливою.

Чому не зробив третю заміну? У нас не залишилося на заміну атакуючих гравців, а замінювати захисників не було сенсу», - сказав Хацкевич.

Нагадаємо, що в 5-у турі групового етапу Ліги Європи «Динамо» поступилося в гостях албанському «Шкендербеу» 2:3. Незважаючи на поразку, «Динамо» зберегло перше місце в своїй групі. В останньому турі ЛЄ 7 грудня кияни вдома приймуть сербський «Партизан».