"Продексім" вдруге програв у елітраунді Кубка УЄФА з футзалу

У Дьйорі (Угорщина) за участю херсонського "Продексіма" триває елітний раунд Кубка УЄФА з футзалу у групі С.

Чемпіони України після стартової поразки від італійського "Лупаренсе" (1:3) поступилися у другому турі місцевому "Дьйору" - 2:3, втративши шанси пробитися у фінальний турнір єврокубка, повідомляє Укрінформ.

На 12-й хвилині грузинський легіонер Фумаса вивів "Продексім" вперед. В'ячеслав Чудінов на 24-й хвилині подвоїв перевагу, після чого у складі господарів відзначилися іспанець Хуанра (35) та португалець Фабіу Агіяр (39, 40), який приніс перемогу своїй команді за 5 секунд до фінального свистка.

В іншому матчі квартету "Лупаренсе" з рахунком 8:4 взяв гору над чемпіонами Білорусі мінською "Столицею", з якою "Продексім" зіграє 25 листопада.

Турнірне становище: "Лупаренсе" - 6 очок, "Столиця" - 3, "Дьйор" - 3, "Продексім" - 0.

У фінальний турнір Кубка УЄФА вийде лише переможець групи.