Біатлон: міжнародний сезон відкрив чоловічий спринт на Кубку IBU

Дебютний у біатлоні офіційний старт чотиримісячної "олімпійської" зими пройшов у норвезькому Шушені, якому випала честь прийняти у себе перший етап Кубка IBU сезону 2017/18.

Як повідомляє Федерація біатлону України, чоловічий спринт, який відкривав програму офіційного міжнародного сезону, не приніс велику радість українським уболівальникам.

У складі української збірної лише Антон Мігда обмежився одним колом штрафу і зумів зачепитися за залікову зону, набравши кубкові очки з 33-м результатом в гонці. У Максима Івко і Тараса Лесюка практично ідентичні показники - по три промахи у кожного і півсекунди на користь більш досвідченого Максима, який фінішував 44-м. У Андрія Доценко і Віталія Труша 54-й і 69-й час відповідно.

Виграв гонку француз Емільєн Жаклін, який випередив на 5,7 секунди німця Йоганнеса Кюна.