Каролін Гарсія: Возняцькі грала просто неймовірно у першому сеті

Французька тенісистка Каролін Гарсія розповіла про перемогу над датчанкою Каролін Возняцькі на Підсумковому турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) у Сінгапурі.

У третьому раунді "червоної" групи Гарсія вирвала перемогу у представниці Данії, програючи у вирішальному сеті з рахунком 5:3.

"У першому сеті Каролін грала просто неймовірно і взагалі не залишила мені шансів. Я була пригнічена і не вірила, що зможу виграти. Але на початку другого сету я сказала собі, що мені вже нічого втрачати, і постаралася грати краще, інтенсивніше працювати ногами.

Нарешті я знайшла свій ритм. Як і в минулому матчі [проти Еліни Світоліної] в моїй грі були спади, але і сьогодні я завершила його перемогою", - цитує Гарсію btu.org.ua

Відео кращих моментів:

Нагадаємо, що Возняцькі за 2 години 19 хвилин поступилася сьогодні, 27 жовтня, Гарсії з рахунком 6:0, 3:6, 5:7.

Поразка шостої "ракетки" світу Каролін Возняцькі від Каролін Гарсії (8) позбавило українську тенісистку Еліну Світоліну (4) останніх надій на місце у 1/2 фіналу Підсумкового турніру.