Футбол:

Футбол: "Манчестер Сіті" з Зінченком переміг "Вулвергемптон"

Півзахисник Олександр Зінченко на радість українським уболівальникам вийшов на поле у стартовому складі англійського футбольного клубу "Манчестер Сіті" у матчі проти "Вулвергемптона".

Основний час команди зіграли з нічийним рахунком, тому долю поєдинка вирішила серія пенальті, в якій перемогу здобули футболісти "МанСіті" з рахунком 4:1. Це дозволило підопічним Хосепа Гвардіоли вийти до 1/4 фіналу Кубка Ліги. Про це повідомляє football.ua

У першому таймі 20-річний півзахисник збірної України зробив кілька спроб нанести удар по воротах суперника, а на початку другого відчув, що таке британський футбол: Елдер Кошта просто відштовхнув його на фланзі. Олександр обурювався, що немає штрафного, але ні до чого це не привело.

Не кращим чином він проявив себе на 65-й хвилині. Поки Олександр показував руками, що у Кошти був офсайд і спостерігав за атакою "вовків", Елдер пробив по воротах Браво. Добре, що Клаудіо врятував, але Зінченко просто стояв і спостерігав, як той входить в штрафну, як забігають інші гравці суперника…