Ярмоленко просидів в запасі матч «Боруссії» проти «Айнтрахта»

Без українця клуб з Дортмунда втратив перемогу.

Півзахисник «Боруссії» (Дортмунд) Андрій Ярмоленко не вийшов на поле в матчі 9-го туру бундесліги з «Айнтрахтом» (2:2). Про це повідомляє Tribuna.com.

Дортмундці до 64-й хвилині вели з рахунком 2:0, але потім пропустили два м’ячі за чотири хвилини. До цього моменту у тренерського штабу «Боруссії» залишалася одна заміна, яку зробили на 84-й хвилині - замість вінгера Філіпа вийшов 17-річний Санчо.

Це вже другий матч дортмундців, в якому Ярмоленко не вийшов на поле. Раніше він пропустив матч проти гладбахской «Боруссії».

Відзначимо, що Ярмоленко в двох минулих матчах, в яких він грав, не відзначався результативними діями.